Vaillant Group Serwis
Sp. z o.o.
Region – Pomorskie

ul. Tatrzańska 19/116
81-814 Sopot

tel. 58 555 78 67

O nas

W toku naszej długoletniej działalności zyskaliśmy zaufanie ze strony firmy Vaillant, która obdarzyła nas tytułem Regionalnego Koordynatora Serwisu Vaillant i Saunier Duval.
Obecnie prowadzimy działalność handlową oraz prowadzimy serwis Vaillant i Saunier Duval w Gdańsku, Sopocie, Gdyni oraz w całym województwie pomorskim. Nasze referencje obejmują szereg różnorodnych realizacji zarówno w obiektach prywatnych jak i komercyjnych na terenie całego województwa. Praktycznie codziennie docieramy do klientów w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Wejherowo, Rumia, Pruszcz Gdański, Tczew, Lębork, Kościerzyna, Starogard Gdański.

Specjalizujemy się w sprzedaży, doborze, serwisie oraz obsłudze urządzeń marek Vaillant i Saunier Duval. Będąc Regionalnym Koordynatorem Serwisu Vaillant i Saunier Duval zobligowani jesteśmy do zachowania najwyższych standardów obsługi Klienta oraz nieustannego podnoszenia naszych kwalifikacji uczestnicząc regularnie w szkoleniach organizowanych przez Grupę Vaillant.

Vaillant Group Serwis Sp. z o.o. zatrudnia doświadczonych i wyszkolonych w ośrodkach szkoleniowych Grupy Vaillant serwisantów, a wyznacznikiem efektywności naszych działań jest zadowolenie Klienta.

Zapraszamy do współpracy!